Packages & Subscriptions
- test
$0.01
- Single/Intake Lesson (Half Hour)
$66.00
- Single/Intake Lesson (Hour)
$111.00
- 4 Lesson Package (Half Hour)
$264.00
- 4 Lesson Package (Hour)
$444.00
- Weekly Half Hour Lessons (monthly subscription)
$50.00 initial setup plus $222.00 per month
- Weekly Hour Lessons (monthly subscription)
$50.00 initial setup plus $360.00 per month